معبر سایبری بیت الشهدا

معبر سایبری بیت الشهدا

بسم رب الشهداوالصادقین
اگر همین نصف روز حادثه ی کربلا در تاریخ ما در طول 1400 سال چنین اثری را بر جای نهاده است ، چرا فکر نکنیم که جنگ 8 ساله ما می تواند، برای سال های متمادی در داخل جامعه منشا اثر باشد.امام خامنه(حفظه الله)
کاربران گرامی می توانند آثار(زندگینامه،وصیتنامه،تصاویروفیلم ها)مربوط به شهدای محله ومنطقه محل سکونت خود را به آدرس ایمیل ما ارسال نمایند، تا در این پایگاه بنام خودشان ثبت گردد.
ضمنا استفاده ازمطالب معبرسایبری بیت الشهدا تنها
باذکر منبع،بلامانع می باشد.

آخرین نظرات

شهید جهانگیر امینی مینابی+زندگینامه

يكشنبه, ۶ آبان ۱۳۹۷، ۰۱:۵۵ ب.ظ
بسم ربالشهدا 
شهید گرانقدر جهانگیر امینی‌مینابی، هشتم اسفند ماه سال  1327، در جزیره هرمز از توابع شهرستان قشم به دنیا آمد. پدرش حسن (فوت1329) و مادرش رقیه نام داشت. تا دوم متوسطه در رشته تجربی درس خواند. آرایشگر بود. سال 1353 ازدواج کرد و صاحب دو دختر شد. بیست ‌و چهارم مهر 1357، در میناب هنگام تظاهرات علیه رژیم شاهنشاهی توسط مأموران شهربانی بر اثر اصابت گلوله به سینه، دست و پا، شهید شد. پیکرش را در بهشت‌ زهرای همان شهرستان به خاک سپردند. روحش شاد و یادش گرامی باد!

ازدواج کرد و صاحب دو دختر شد. بیست ‌و چهارم مهر 1357، در میناب هنگام تظاهرات علیه رژیم شاهنشاهی توسط مأموران شهربانی بر اثر اصابت گلوله به سینه، دست و پا، شهید شد. پیکرش را در بهشت‌ زهرای همان شهرستان به خاک سپردند. روحش شاد و یادش گرامی باد!

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۰۸/۰۶
فرمانده معبر

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.