معبر سایبری بیت الشهدا

معبر سایبری بیت الشهدا

بسم رب الشهداوالصادقین
اگر همین نصف روز حادثه ی کربلا در تاریخ ما در طول 1400 سال چنین اثری را بر جای نهاده است ، چرا فکر نکنیم که جنگ 8 ساله ما می تواند، برای سال های متمادی در داخل جامعه منشا اثر باشد.امام خامنه(حفظه الله)
کاربران گرامی می توانند آثار(زندگینامه،وصیتنامه،تصاویروفیلم ها)مربوط به شهدای محله ومنطقه محل سکونت خود را به آدرس ایمیل ما ارسال نمایند، تا در این پایگاه بنام خودشان ثبت گردد.
ضمنا استفاده ازمطالب معبرسایبری بیت الشهدا تنها
باذکر منبع،بلامانع می باشد.

آخرین نظرات

سردارشهیدجوادهرمزپور+وصیتنامه

جمعه, ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۳۱ ق.ظ

 

وصیت نامه فرمانده دلاورتیپ فاطمه الزهرا(س)

سردار شهید جوادهرمزپور

با درود بی کران به رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی و با سلام به تمامی شهیدان اسلام و راه حق از احد، خندق ، خیبر گرفته تا بستان ، دزفول ، شوش و آبادان رسیده و با سلام به تمامی شهدایی که به دست منافقین در داخل کشور به شهادت رسیده اند از جمله شهید مظلوم و بزرگوار آیت الله بهشتی و شهیدان باهنر ، رجایی ، قدوسی ، مدنی و دستغیب و همه شهدایی که با خون خود نوشته اند استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی و با سلام به تمامی رزمندگان اسلام که از همه چیز خود ، از جان و مال ، زن و فرزند ، پول و خانه دست کشیدند و آمده اند جهاد کنند در راه خداوند تبارک و تعالی .

همان طور که آیه قرآن می فرماید : «الَّذینَ آمنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم» ایمان آورده اید و هجرت کرده اید و جهاد کرده اید در راه خدا با جان و مال های خود . شماها رستگاران عالمید .و با سلام به ملت قهرمان ، مسلمان و خروشیده ایران که با خون و مال خود انقلاب اسلامی را یاری نموده و از سیل توطئه های دشمنان دور نگاه داشته ، سخن خود را آغاز می کنم . سلام بر پدر عزیزم و مادر بسیار مهربانم که مرا خوب تربیت کردند و در راه اسلام به خدا هدیه نمودند و به صاحب اصلی ام که همانا خداوند تبارک و تعالی می باشد به سلامتی پس دادند ، چون همه ماها امانتی هستیم نزد خدا که هر وقت خداوند خواست امانتش را پس می گیرد . آری ما به سوی خداوند باز خواهیم گشت زیرا که عاشق خدائیم و از خدائیم و خدای خود را شناخته و به یگانگی و عادلی او شهادت داده ایم .

خداوند می فرماید : آن کس که مرا طلب کند می شناسد ، و آنکس که مرا شناخت ، دوستم می دارد ، و آنکس که دوستم داشت ، به من عشق می ورزد ، آنکس که به من عشق ورزید ، دوستش می دارم ، و آنکس که دوستش داشتم ، می کشمش و آنکس را که کشتم ، خودم خون بهایش می باشم .

آری پدرم ، مادرم ،برادرانم ،خواهرانم ،همسرم و فرزند عزیزم مهدی جان ، اقوام ، خویشان ، دوستان ، همرزمان ، و شما ای ادامه دهندگان راهم سلامم را بپذیرید ، اگر خدا کرد من شهید شدم ناراحت نشوید . هر وقت مرا به یاد می آورید خدا را ذکر کنید . برای شهدای اسلام فاتحه بخوانید . خودتان را به اسلام هرچه نزدیکتر کنید . رهبر انقلاب را دعا کنید . علمای بزرگ را دعا کنید . روحانیون را پشتیبان باشید . ولایت فقیه را ولایت پیغمبر اکرم (ص) بدانید . دعا کنید تا خداوند فرج آقا امام زمان (عج) را نزدیکتر بگرداند و تا انقلاب مهدی امام خمینی را برای ما نگهدارد . آری برای ناامیدی هرچه بیشتر منافقین وقتی پیکر گناهکارم را به دوش گرفته و به گورستان می برید دستهایم را از تابوت بیرون بیاورید تا همه بدانند چیزی با خود نبرده ام . چشمهایم را باز بگذارید تا بدانند کورکورانه کشته نشده ام . بر سینه ام یخ بگذارید تا به جای مادرم برایم گریه کنند . لبهایم را نپوشانید تا شاهد سرودن تکبیرم باشند . شکمم را با کارد کوچک و ارزان قیمت آشپزخانه ام چاک نموده و قلب غمگین و پر آرزویم که آرزویش لطف به بچه های وامانده از مادر و اخلاص یتیم های کوچولوی دیارمان بوده بیرون آورید تا لحظه ای خون سیاه درونش نمایانگر واقعیات گفتارم باشد و سرانجام کفش پر وصله ام را روی قبرم بگذارید تا عابرین روستاهایمان شاهد باشند که مستضعفین یاران امام بوده اند و اگر مقدور بود قاب عکسی بی زرق و برق درون مقداری مشما گذاشته و کنار کفشهایم بگذارید ، چشم های به حدقه رفته و گونه های سختی کشیده ام شاهدی دیگر باشد. برای آنهایی که کنار قبرم نشسته اند حتی یک ذره تعریف و تمجید ننمائید تا به جسم رنجورم بیشتر نگاه نمایند و محرومیت هایم را بیشتر حس نمایند . بچه های یتیم و دخترهای بی مادر را یواش و ملایم از مرگم خبر نمائید تا قلبشان اندوهگین نگردد به کنار جوی آب و چشمه سارهای دیارمان بروید و به آنها بگوئید زمانی که درون آب قشنگ و زلالتان ادای غسل می نمودم ، بر تمیز بودنم گواهی دهند .

حاشیه دیوار گلی خانه مان را که هر بامداد پیران مومن وبچه های معصوم برای کنار آفتاب انتخاب می نمودند و جای من گنهکار در میانشان سنگینی می نمود ، اکنون جای مظلوم و مومنی باشد تا شاید یادشان افتم و به خدایشان طلب آمرزش نمایم . و به طبیعت قشنگ روستایمان و پرندگان به شاخه های خشک و تر شده درختان بگوئید شاید زمانی برای شما ظالمی بودم ، مرا ببخشید . همه و همه پیر و جوان ، سالم و بیمار برایم به درگاه خداوند طلب عفو نمائید ، این بود قسمت ناچیزی از واقعیت های درونم به مومنین و بازماندگان تا اینکه حداقل نام و نشانم با بمب و خمپاره های ظالمان نابود نگردد .

من کوچکتر از آنم که بتوانم برای ملت پیام بفرستم ، امام ملت شهید پرور و مردم بویراحمد همان طوری که اماممان فرمودند که ملت در صحنه هستند و در صحنه بودن خود را نشان دادید . این چند کلمه را بپذیرید ، ما انقلاب نکردیم برای شکم . منظورم این است که اگر کمبودی باشد از نظر اقتصادی تحمل کنید . دولت را تضعیف نکنید . تضعیف دولت ، تضعیف امام است . تضعیف امام ، تضعیف اسلام است . نگذارید که دشمنان داخلی و خارجی بین شما نفوذ کنند . روز به روز وحدت خودتان را حفظ کنید که ما پیروزیم .به معلمان مسلمان و متعهد همان طوری که امام فرمودند ، مدرسه سنگر است ، سنگر ها را حفظ کنید . شما معلمان عزیز امید کشور هستید . سرنوشت این بچه های معصوم به دست شماست . امیدوارم که خداوند این توان را به شما معلمان عزیز بدهد . که این بچه ها را در جهت اسلام تربیت کنید و تربیت شماست که کشور را از وابستگی فرهنگی نجات می دهد .

وصیت دیگرم به اداره های دولتی این است که مردم را اذیت نکنید و خود را خدمتگزار به این اسلام و مردم بدانید . از کشاورزان و دامداران عزیز می خواهم که در کار خود جدیت بیشتری به خرج بدهند و تولید را به هر قیمت افزایش بدهند تا از وابستگی اقتصادی نجات پیدا کنند . از بازاریان عزیز می خواهم که آن مردم دور افتاده و بیچاره را در حقشان انفاق کنند ، گرانفروشی نکنند . چون ما باید حیات اخروی داشته باشیم نه دنیوی . در آخر از همه ملت می خواهم که پشتیبانی خودتان را به امام امت خمینی کبیر و روحانیون متعهد و دیگر نهادهای انقلاب اسلامی را حفظ کنید و در صحنه بودنتان را عملاً نشان دهید و بچه هایتان را باز ندارید تا اسلام هر وقت احتیاج به جوان داشت ، بسیج شوید و دمار از روزگار ظالمان و کفار و منافقین دربیاورید در ضمن از سپاه می خواهم که پسرم مهدی را زیر چتر فرهنگی خود بگیرند تا در آینده ادامه دهنده راه پدرش باشد ، خداوند پشت و پناه همه شما باشد .

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.