معبر سایبری بیت الشهدا

معبر سایبری بیت الشهدا

بسم رب الشهداوالصادقین
اگر همین نصف روز حادثه ی کربلا در تاریخ ما در طول 1400 سال چنین اثری را بر جای نهاده است ، چرا فکر نکنیم که جنگ 8 ساله ما می تواند، برای سال های متمادی در داخل جامعه منشا اثر باشد.امام خامنه(حفظه الله)
کاربران گرامی می توانند آثار(زندگینامه،وصیتنامه،تصاویروفیلم ها)مربوط به شهدای محله ومنطقه محل سکونت خود را به آدرس ایمیل ما ارسال نمایند، تا در این پایگاه بنام خودشان ثبت گردد.
ضمنا استفاده ازمطالب معبرسایبری بیت الشهدا تنها
باذکر منبع،بلامانع می باشد.

آخرین نظرات

شهید کمال فاضلی شورکی+وصیتنامه

شنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۰۷:۱۹ ب.ظ

 

شهید کمال فاضلی شورکی

فرزند: احمدعلی


شماره پرونده: 2212/61       کد شناسایی: 1551989

محل دفن: گلزار شهدای شهیدیه میبد

 

وصیت نامه شهید کمال فاضلی شورکی

بسم الله  الرحمن الرحیم

ای خدا من ترا ستایش می کنم همانطور که پیامبران ترا ستایش و حمد و ثنا می کردند و همانگونه ترا پرستش می کنم که بندگان مقرب تو را پرستش می کنند.

ای خدا ! ای رحمان ! ای رحیم ! ای پناه بی پناهان ! ای محبوب و معبود ! من تو را آنگونه که سزاوار آن هستی ترا ستایش می کنم. خدایا حمد و ثنایم را بپذیر و هدایتم بفرما.

بار ای خدای قادر متعال ! یاریم کن تا در راه تو با سپاه کفر به ستیز برخیزم و توفیقم بده تا در این راه شهد شهادت نصیبم گردد تا با جان دادن در راه تو بار گناهانم سبک گردد.

« و لاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل ا . . . امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون »

با سلام بر قائم المنتظر المهدی ( عج ) که جهان در انتظار توست و با سلام به رهبر کبیر انقلاب اسلامی امید مستضعفان جهان امام خمینی و با درود به روان پاک شهداء جبهه های حق علیه باطل که با خون خود درخت اسلام را آبیاری کردند و سلام بر تو ای مادرم، ای اسطوره شهامت و شجاعت و ای که همواره برایم مادری نمونه بودی و همچون زینب با سختیها و مشکلات می جنگی. کاش توفیق می یافتم و شرح حالت را به عنوان زنی از زنان قهرمان می نوشتم تا سرمشق برای دیگران باشد. تو ای مادر شغل مادری فرزندانت را به خوبی انجام دادی و وظیفه ای که بر عهده ات بود به خوبی انجام دادی. مادر عزیزم تو گویی با تمام حرکاتت و با تمامی صبر و استقامت در برابر انبوه مشکلات به تمامی مادران درس می دادی و شما مادران در نزد خدای متعال خیلی قرب و منزلت دارید.

مادرم ! خود را شرمنده می دانم از اینکه نتوانستم ذره ای از این همه زحمات و محبتهای شما را جبران کنم. ای مادرم ! ای حامی دوران کودکیم ! و ای یادگار زندگیم ! از تو می خواهم که بعد از شهادتم که تنها راز و نیاز با خدا این باشد که خدایا این هدیه ناقابل را از من قبول فرما.

  مادرم ! ما سربازیم و باید حراست از این انقلاب اسلامی بنمائیم و برای حراست اگر لازم باشد جانمان را هم در این راه خواهیم داد که ما متعلق به خدا هستیم و بدان اگر در این راه کشته شویم زنده هستیم.

و در آخر ای مادر ! این جهان فانی را وداع می گویم تا سوی پروردگارم بال گشایم و از تو می خواهم که همچون گذشته از خود صبر و استقامت نشان دهی که خدا دوستدار و پشتیبان صابران است.

و چند کلامی سخن با تو گویم ای برادرم ! ای مربیم ! و ای که همچو استادی برایم سرمشق و نمونه بودی و ای که از گمراهی ها نجاتم دادی و آنچه وصیت من بر تو این است که همیشه پیرو خط امام باش که اگر اینگونه بودی هیچ خطری و انحرافی تو را تهدید نخواهد کرد بار دیگر هم می گویم که بایستی از امام پیروی کرد و الا مورد مؤاخذه خدای بزرگ قرار خواهی گرفت و رهنمودهای امام را با گوش و دل بشنو و با تمام وجود در انجام فرامینش کوشا باش.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار

و السلام

کمال فاضلی شورکی

 

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۷/۰۹/۱۷
فرمانده معبر

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.