معبر سایبری بیت الشهدا

معبر سایبری بیت الشهدا

بسم رب الشهداوالصادقین
اگر همین نصف روز حادثه ی کربلا در تاریخ ما در طول 1400 سال چنین اثری را بر جای نهاده است ، چرا فکر نکنیم که جنگ 8 ساله ما می تواند، برای سال های متمادی در داخل جامعه منشا اثر باشد.امام خامنه(حفظه الله)
کاربران گرامی می توانند آثار(زندگینامه،وصیتنامه،تصاویروفیلم ها)مربوط به شهدای محله ومنطقه محل سکونت خود را به آدرس ایمیل ما ارسال نمایند، تا در این پایگاه بنام خودشان ثبت گردد.
ضمنا استفاده ازمطالب معبرسایبری بیت الشهدا تنها
باذکر منبع،بلامانع می باشد.

شهید احمدچوقادی+وصیت نامه

دوشنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۴۷ ق.ظ

 

وصیت نامه شهید احمد چوقادی

اَلذینَ آمنوا وَ هاجروا و جاهَدوا فی سَبیل ِ الله بِاموالهم و اَنفسهِم اَعظمُ درجةً عندَ اللهِ واولئکَ هُم الفائزون

این آیه شریف می‌فرماید: آنانکه ایمان آورده‌اند و از وطن هجرت کرده‌اند در راه خدا با مال و جانشان جهاد کردند برای آنها در نزد خدا مقام بلندی است و آنان رستگاران و سعادتمندان دوعالمند .

با بزرگواری الله آفریننده زمین و تمام آسمانها و بزرگ مردان اسلام از زمان آدم تا زمان محمد(ص) و زمان امام زمان (عج) و نایب برحقش خمینی بزرگ وصیت نامه خویش را آغاز می‌کنم.

من به پدر و مادرم سفارش می‌کنم که همیشه دعا کنید تا این جنگ تحمیلی و جنگهای دیگر اسلام با آمریکا و دیگر کشورهای کافر به نفع مسلمین پیروز شود.

همیشه دعا کنید فرج امام زمان نزدیک گردد. دعا کنید که امام امت نایب امام زمان تا ظهور مهدی برای این ملت باقی بماند و رهبری کند و عمری طولانی داشته باشد تا به کمک این رهبر بتوانیم قدس عزیز را آزاد کنیم. من دیگر به آرزویم رسیدم. مادرعزیزم من اگر شهید شدم برایم گریه نکنید که دشمنان ما شاد شوند، من و همه رزمندگان ادامه دهنده راه حسین(ع) هستیم اگر آنروز نبودیم حسین را یاری کنیم امروز هستیم که نایب حسین (ع) را یاری کنیم.

 فرزندانتان را تربیت اسلامی دهید تا ادامه دهنده راه معصومین خدا باشند. اسلام همیشه پیروز بوده و هست و من از امام زمان همیشه خواسته‌ام به آرزویم برسم. خون ما یاری دهنده اسلام است ما می‌جنگیم و به آرزویمان می‌رسیم.

والسلام

منبع:معاونت فرهنگی بنیادشهیدشهرضا

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۷/۱۰/۱۰
فرمانده معبر

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.